a
Godziny pracy:

Pn– Pt: 11:00 – 19:00
Sobota: 11:00 – 15:00
Niedziela: nieczynne

Dąbrowskiego 3, Katowice
Tel. 590 569 068

Follow Us
Image Alt
Centrum masażu w Katowicach

Masaże dla firm

Podstawowe opcje wyboru masażu:

Masaż biurowy, program zdrowotny? Jesteśmy dla Ciebie !

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jakie mają firmy chcące zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie stworzyliśmy program Wellbeing
dla pracowników.

W dzisiejszych czasach Wysoki poziom stresu utrudnia podejmowanie decyzji powodując dyskomfort i poczucie frustracji.

O tym jak ważne jest wsparcie pracowników świadczą statystyki:

75 % pracowników ma problem z zaburzeniami psychicznymi. Przeciętna osoba odczuwa podwyższone napięcie nerwowe przez 1/3 dniówki. Stres przekłada się na zaburzenia snu, a niedosypianie utrudnia regeneracje organizmu i zwiększa narażanie na stres.

Większość pracowników fizycznych jak i umysłowych uskarża się, że poziom stresu jest tak wysoki, że zmagają się nawet z prostymi decyzjami a efekty złego samopoczucia powodują brak chęci do cieszenia się życiem nawet po powrocie do domu.

Liczne badania nie pozostawiają wątpliwości : narażenie na stres skutkuje rozwojem przewlekłych schorzeń, w tym chorób krążenia ,cukrzycy, zaburzeń gospodarki hormonalnej, nowotworów.

Z myślą o poprawie jakości życia pracowników, ich lepszej i efektywniejszej pracy opracowaliśmy program, który ma na celu:

    • przywrócenie prawidłowej postawy poprzez oddziałanie poprzez masaż, pole magnetyczne, laser na kręgosłup
    • przywrócenie równowagi psychicznej
  • poprawa samopoczucia poprzez wdrożenie suplementacji (opcjonalnie)
  • poprawa ergonomii w pracy

Program Wellbeing

Jest to program, który posiada wiele dobroczynnych korzyści dla zdrowia, przyczynia się do regeneracji, odprężenia, zwiększa świadomość, powoduje głębsze rozluźnienie, poprawia samopoczucia i zwiększenie wewnętrznej energii.

Centrum Masażu w Katowicach

Miejsce na relaks

Moje ulubione miejsce. Zawsze profesjonalnie, czysto. Ostatnio korzystałem z masażu masłem shea, nie mogę się doczekać kolejnego masażu. Polecam.

Dominik
Centrum Masażu w Katowicach

Przemiłe doświadczenie

Bogata w przemiłe doświadczenia wizyta. To zasługa profesjonalnych i pełnych dobrej energii masażystki Wyszłam z salonu zrelaksowana i uśmiechnięta. Na pewno będę wracać, dziękuję 🙂 Szczerze polecam.

Patrycja
Centrum masażu w Katowicach

Masaż ajurwedyjski działa

Byłam parę razy na masażu, na ajurwedyjskim i ujędrniającym, oraz relaksacyjnym. polecam. Salon czysty, ciepły z przytulnym wnętrzem. Masażyści profesjonalni, dostosowują się do tego czego potrzebuje każda klientka. Na pewno wrócę!

Eliza